Prepojenie informačných systémov

Spoločnosti často využívajú veľké množstvo softwarových nástrojov. Využitím správnych integračných riešení môžu firmy tráviť menej času prácnym spracovávaním údajov.

Vývoj informačných systémov

Takmer každá súčasť moderného sveta, ako ho poznáme dnes, je riadená softvérom a aplikáciami. Potrebujete spracovávať objednávky od zákazníkov, riadiť sklad alebo výrobne procesy

Softvérová automatizácia

Čas a presnosť zohráva v každom biznise kľúčovú rolu. Spoločností musí ručne spracovať množstvo údajov a tým vytvárajú významne zaťaženie na pracovnú silu. A práve tu sa začínajú problémy.

Webové aplikácie na mieru

Zameriavame sa na poskytovanie inovatívnych a vysoko kvalitných riešení webových aplikácií, ktoré našim klientom pomôžu byť v predstihu pred ich obchodnými konkurentmi.

Hromadné spracovanie údajov

Čas a presnosť zohráva v každom biznise kľúčovú rolu. Spoločností musí ručne spracovať množstvo údajov a tým vytvárajú významne zaťaženie na pracovnú silu. A práve tu sa začínajú problémy.

Strojové učenie

Niektoré riešenia potrebujú sofistikovanejšie postupy analýzy dát. Či už ide o spracovanie údajov alebo softvérovú automatizáciu, v niektorých prípadoch je práve umelá inteligencia to čo výrazne uľahčí riešenie problému.

KTO SME

Prečo si vybrať nás

Pevne veríme, že každý problém, ktorý sa to dá pozorovať a pochopiť, je možné jednoduchým a efektívnym spôsobom vyriešiť pomocou technológie. Našim cieľom je dosahovať jednoduchosť a eleganciu našich riešení tak, aby mali významný vplyv na podnikanie našich zákazníkov. Naše najcennejšie benefity oproti konkurencií sú:

Skúsenosti v projektovom riadení obchodných spoločností

Máme šesť ročnú skúsenosť v projektovom riadení v oblasti e-commerce, kde sa nám podarilo vybudovať dva úspešné internetové obchody s niekoľko miliónovým obradom. Momentálne spolupracujeme s niekoľkými internetovými obchodmi z rôznych oblastí.

Skúsenosti v oblasti logistiky

Poznáme problémy malých a stredne veľkých spoločnosti v oblasti riadenia logistiky. Či už ide o riadenie skladu, samotného spracovávania objednávok alebo samotnej expedície. Sme zároveň partnerom niekoľkých prepravných spoločností a spoločností z oblasti skladovania.

Skúsenosti v oblasti ekonomiky

Obchodný sektor poznáme ak po ekonomickej stránke. Automatické spracovanie objednávok, automatické vystavovanie faktúr, či systémy skladového hospodárstva sú tak isto náš cieľ zamerania.

Skúsenosti v oblasti marketingu

V oblasti marketingu máme dlhoročné skúsenosti s integráciou reklamných systémov Google a Facebook. Tak isto sme vyvinuli a úspešne prevádzkujeme niekoľko vlastných marketingových nástrojov. Dlhodobo spolupracujeme s reklamnou a eventovou agentúrou La Verde.

Potrebujete konzultáciu

Kontaktujte nás