O CANDID SOLUTIONS

Pridajte sa k nám

Sme spoločnosť pôsobiaca na strednom slovensku a našim primárnym zameraním je vývoj riešení pre malé a stredne veľké spoločnosti. Za svoju dlhoročnú prax v IT a manažmente obchodných spoločností sme pochopili že obrovské množstvo spoločností veľa vecí robí neefektívne, čím vynakladajú zbytočne veľa prostriedkov do zamestnancov.

    Hlavným dôvodom býva že pre malé a stredné spoločnosti je veľmi nákladné investovať do rôznych informačných a automatizačných systémov tak, ako to robia veľké spoločnosti a bez potrebných riešení prestanú byť schopné držať krok s konkurenciou.

     

    Našim cieľom je práve týmto spoločnostiam byť partnerom ktorý im poskytne také riešenia ktoré im pomôžu práve napredovať s dobou, efektívne pracovať, šetriť finančné zdroje a byť o krok pred svojou konkurenciou.

Naša misia

Návrh a vývoj jednoduchého riešenia si vyžaduje hlboké pochopenie problému, skúsenosti a znalostí. Či už ide o vývoj softvéru alebo vývoj komplexných podnikových riešení, v spolupráci s nami sa váš problém stáva našim. Spoločnými silami nájdeme riešenie ktoré vám pomôže výrazne zvýšiť produktivitu vašeho biznisu.

Naša vízia

Pevne veríme, že každý problém, ktorý sa to dá pozorovať a pochopiť, je možné jednoduchým a efektívnym spôsobom vyriešiť pomocou technológie. Našim cieľom je dosahovať jednoduchosť a eleganciu našich riešení tak, aby mali významný vplyv na podnikanie našich zákazníkov.

CANDID

Prečo zvoliť nás

Pevne veríme, že každý problém, ktorý sa to dá pozorovať a pochopiť, je možné jednoduchým a efektívnym spôsobom vyriešiť pomocou technológie. Našim cieľom je dosahovať jednoduchosť a eleganciu našich riešení tak, aby mali významný vplyv na podnikanie našich zákazníkov. Naše najcennejšie benefity oproti konkurencií sú:

Skúsenosti v projektovom riadení obchodných spoločností

Máme šesť ročnú skúsenosť v projektovom riadení v oblasti e-commerce, kde sa nám podarilo vybudovať dva úspešné internetové obchody s niekoľko miliónovým obradom. Momentálne spolupracujeme s niekoľkými internetovými obchodmi z rôznych oblastí.

Skúsenosti v oblasti logistiky

Poznáme problémy malých a stredne veľkých spoločnosti v oblasti riadenia logistiky. Či už ide o riadenie skladu, samotného spracovávania objednávok alebo samotnej expedície. Sme zároveň partnerom niekoľkých prepravných spoločností a spoločností z oblasti skladovania.

Skúsenosti v oblasti ekonomiky

Obchodný sektor poznáme ak po ekonomickej stránke. Automatické spracovanie objednávok, automatické vystavovanie faktúr, či systémy skladového hospodárstva sú tak isto náš cieľ zamerania.

Skúsenosti v oblasti marketingu

V oblasti marketingu máme dlhoročné skúsenosti s integráciou reklamných systémov Google a Facebook. Tak isto sme vyvinuli a úspešne prevádzkujeme niekoľko vlastných marketingových nástrojov. Dlhodobo spolupracujeme s reklamnou a eventovou agentúrou La Verde.

Potrebujete konzultáciu

Kontaktujte nás